tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklici dzieciom - umiech na dwch koach w Centrum Zdrowia Dziecka 2010
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklici dzieciom - umiech na dwch koach w Centrum Zdrowia Dziecka 2010

Autor: Piotr Jdrzejak 2010.05.31, 15:51 1 Drukuj

Jak dobrze, że są ludzie, którzy ze swojej nieprzymuszonej woli chcą sprawiać dzieciom tak ogromną radość

Dla podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka w podwarszawskim Międzylesiu, dzień dziecka odbył się w tym roku kilka dni wcześniej. W sobotę 29. maja, głównie za sprawą stowarzyszenia VFR OC oraz Hondy Poland, na parkingu pod CZD pojawili się motocykliści, motocykle, stunterzy i wiele innych atrakcji. Wszystko aby „przywieźć dzieciom uśmiech na dwóch kołach". Impreza zakończyła się ogromnym sukcesem - dzieciaki były strasznie zadowolone i roześmiane od ucha do ucha.

NAS Analytics TAG

Najlepszą i najbardziej popularną atrakcją były przejazdy. Młodzi podopieczni CZD mogli pojeździć, oczywiście nie samodzielnie, na różnego rodzaju jednośladach oraz quadach. Dzieciaki mniej sprawne fizycznie, ale równie radosne, zajmowały miejsca na motocyklach z koszem. Na parkingu wszyscy mogli również zobaczyć pokaz samochodów zdalnie sterowanych oraz możliwości zmodyfikowanego Subaru Imprezy.

Największą widownię zgromadził jednak pokaz stuntu w wykonaniu profesjonalisty - Raptownego oraz jednego z najmłodszych przedstawicieli tej dyscypliny - Piotrusia z grupy Wheelieholix. Ten drugi stunter zyskał ogromne uznanie wśród swoich rówieśników oraz ich mam. Wielu rodziców, podziwiając umiejętności Piotrusia, nie dowierzało, że ma on zaledwie 7 lat. W zachwyt wpadł również Kierownik Sekcji Motocyklowej Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusz wręczył Piotrusiowi policyjną maskotkę.

Wszyscy zgromadzeni mogli przymierzyć się do najnowszych motocykli Hondy, a na symulatorze jazdy poćwiczyć umiejętności oraz zachowanie na jednośladzie w sytuacjach awaryjnych. Zielona Budka zapewniła dzieciakom lody, no i znalazło się też bardzo popularne wśród najmłodszych, malowanie buzi. Po raz kolejny na dniu dziecka pojawiła się też grupa paramilitarna z bronią typu Air Soft Gun. Dzieciaki mogły pooglądać repliki różnego rodzaju karabinów oraz postrzelać do tarczy pod okiem umundurowanych wojaków.

Tak jak zawsze, tak samo i tym razem, podopieczni CZD, którzy musieli pozostać na swoich oddziałach nie zostali zapomniani przez organizatorów. Delegaci z VFR OC osobiście wręczyli tym dzieciom prezenty.

Po zakończeniu imprezy, do głowy przychodziła tylko jedna myśl - jak dobrze, że są ludzie, którzy ze swojej nieprzymuszonej woli chcą sprawiać dzieciom tak ogromną radość. Wielkie podziękowania należą się wszystkim osobom, stowarzyszeniom oraz firmom zaangażowanym w organizację dnia dziecka, w szczególności VFR Owners Club Polska oraz Honda Polska.

Ze strony redakcji Ścigacz.pl, za wsparcie imprezy oraz podarowanie prezentów dla dzieci, dziękujemy firmom: BMW, REDLINE, KNOX oraz MIELOCH MOTOCYKLE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
balon scigacz Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckabrama hondy Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
NAS Analytics TAG
burnout raptowny Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckaburnout scigacz pl Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
dzieci na pokazie stunt Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckadziecko na fireblade Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
dzieciaki widownia raptowny Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckacyrkle raptowny Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
dziewczynka z mama Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckadziewczyny Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
dziecko na motocyklu Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckakolejka do przejazdow motocyklowych Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
kolejka do wozenia dzieci Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckamalowanie buzi Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
piotrus z maskotka policjanta Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dzieckamlody stunter Dzien Dziecka w Centrum Zdrowia Dziecka
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr