tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykliści dzieciom z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykliści dzieciom z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej

Autor: Informacja prasowa 2015.05.27, 09:38 Drukuj

Po raz drugi Niezależni Motocykliści z Okolic Widawy planują zorganizować dzień dziecka dla podopiecznych z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej (w powiecie bełchatowskim). Termin został ustalony na 31. maja - start o godzinie 11:00.

Pomysł zrodził się w głowie jednej osoby, lecz szybko znalazło się wokoło wielu życzliwych ludzi, którzy zaangażowali się w organizację motocyklowego dnia dziecka. Ubiegłoroczne, pierwsze spotkanie z dziećmi zgromadziło grupę ludzi zupełnie obcych, których połączyła pasja motocyklowa i chęć wsparcia. Dzięki temu - jak sami mówią - poznali wiele wartościowych i ciekawych osób. Warto przytoczyć słowa, które wypowiedział jeden motocyklista z tego grona, a które mocno utkwiły w pamięci: "Szukałem kolegów, a znalazłem rodzinę". 

Idea zorganizowania spotkania z dziećmi narodziła się podczas jednej ze wspólnych imprez. Niektórzy z motocyklistów są rodzicami, niektórzy tak młodzi, że doskonale pamiętają swoje dzieciństwo. W taki sposób chcieli zaakcentować ten dzień, aby podopieczni domu mieli świadomość, że są dla kogoś ważni. W zeszłym roku dzieciaki otrzymały sprzęt sportowy do zabaw na świeżym powietrzu. W tym roku podarunkiem ma być coś, co pozwoli spędzać czas, gdy pogoda za oknem nie będzie sprzyjać zabawom na boisku.

Organizatorem są Niezależni Motocykliści z Okolic Widawy - grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja i zainteresowania. Są wśród nich handlowcy, zawodowi kierowcy, żołnierze, policjanci, mechanicy oraz właściciele własnych firm. Razem jeżdżą, spędzają czas. Grono sympatyków ciągle się powiększa.

Więcej informacji na Facebook’u.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę