tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklici dzieciom z Domu Dziecka w Dbrowie Rusieckiej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklici dzieciom z Domu Dziecka w Dbrowie Rusieckiej

Autor: Informacja prasowa 2015.05.27, 09:38 Drukuj

Po raz drugi Niezależni Motocykliści z Okolic Widawy planują zorganizować dzień dziecka dla podopiecznych z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej (w powiecie bełchatowskim). Termin został ustalony na 31. maja - start o godzinie 11:00.

Pomysł zrodził się w głowie jednej osoby, lecz szybko znalazło się wokoło wielu życzliwych ludzi, którzy zaangażowali się w organizację motocyklowego dnia dziecka. Ubiegłoroczne, pierwsze spotkanie z dziećmi zgromadziło grupę ludzi zupełnie obcych, których połączyła pasja motocyklowa i chęć wsparcia. Dzięki temu - jak sami mówią - poznali wiele wartościowych i ciekawych osób. Warto przytoczyć słowa, które wypowiedział jeden motocyklista z tego grona, a które mocno utkwiły w pamięci: "Szukałem kolegów, a znalazłem rodzinę". 

NAS Analytics TAG

Idea zorganizowania spotkania z dziećmi narodziła się podczas jednej ze wspólnych imprez. Niektórzy z motocyklistów są rodzicami, niektórzy tak młodzi, że doskonale pamiętają swoje dzieciństwo. W taki sposób chcieli zaakcentować ten dzień, aby podopieczni domu mieli świadomość, że są dla kogoś ważni. W zeszłym roku dzieciaki otrzymały sprzęt sportowy do zabaw na świeżym powietrzu. W tym roku podarunkiem ma być coś, co pozwoli spędzać czas, gdy pogoda za oknem nie będzie sprzyjać zabawom na boisku.

Organizatorem są Niezależni Motocykliści z Okolic Widawy - grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja i zainteresowania. Są wśród nich handlowcy, zawodowi kierowcy, żołnierze, policjanci, mechanicy oraz właściciele własnych firm. Razem jeżdżą, spędzają czas. Grono sympatyków ciągle się powiększa.

Więcej informacji na Facebook’u.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr