tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najmniejszy motocykl wiata. Na koo raczej nie pjdzie [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najmniejszy motocykl wiata. Na koo raczej nie pjdzie [FILM]

Autor: Raff 2018.07.17, 22:37 1 Drukuj

Móc zabrać motocykl ze sobą - to marzenie wielu z nas. Ciągniemy przyczepy, pakujemy sprzęty do busa. Niektórzy wybierają motocykle w kompaktowych rozmiarach, ale czy motorynka lub Honda Grom faktycznie są takie małe?

Naprzeciw palącemu zapotrzebowaniu na małe motocykle wychodzi Smalltoe (stópka) - najmniejszy na świecie motocykl, którego możesz schować dosłownie wszędzie. Mierzy 6,3 cm wysokości i choć nie oszałamia mocą (0,3 KM) ani prędkością maksymalną (2 km/h), z całą pewnością jest w pełni działającym motocyklem.

NAS Analytics TAG

Smalltoe został zbudowany przez Toma Wiberga, który jest posiadaczem rekordu Guinessa na najmniejszy motocykl świata od 2003 roku. Konstruktor przejechał na Smalltoe 10 metrów, udowadniając tym samym, że to motocykl z krwi i kości.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr