tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 87-latek nadal ściga się sidecarami
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

87-latek nadal ściga się sidecarami

Autor: Beavis 2015.12.03, 15:01 5 Drukuj

Stan Dibben, Mistrz Świata Sidecarów z 1953 roku, do dziś nie przestał się ścigać.

Prezentowany podczas filmowego festiwalu Metzeler 48 Hours on the Road film "No Ordinary Passenger" w reżyserii Cabell’a Hopkinsa opowiada historię brytyjskie Mistrza Świata Sidecarów. Stan Dibben ma dziś 87 lat, ale jego pasja przetrwała nietknięta. Dibben nadal ściga się sidecarami, mimo ogromnej ewolucji tej dyscypliny (po wojnie były to tylko specjalne wózki boczne przyczepione do motocykli, teraz to budowane od podstaw jako jeden pojazd karbonowe konstrukcje przekraczające 300 km/h).

Mistrz Świata z 1953 roku opowiada z detalami i poczuciem humoru jak zdobywał tytuł. Film jest w języku angielskim, niestety bez napisów po polsku, ale w najgorszym wypadku warto obejrzeć dla samych pięknych ujęć:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę