tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 87-latek nadal ciga si sidecarami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

87-latek nadal ciga si sidecarami

Autor: Beavis 2015.12.03, 15:01 5 Drukuj

Stan Dibben, Mistrz Świata Sidecarów z 1953 roku, do dziś nie przestał się ścigać.

Prezentowany podczas filmowego festiwalu Metzeler 48 Hours on the Road film "No Ordinary Passenger" w reżyserii Cabell’a Hopkinsa opowiada historię brytyjskie Mistrza Świata Sidecarów. Stan Dibben ma dziś 87 lat, ale jego pasja przetrwała nietknięta. Dibben nadal ściga się sidecarami, mimo ogromnej ewolucji tej dyscypliny (po wojnie były to tylko specjalne wózki boczne przyczepione do motocykli, teraz to budowane od podstaw jako jeden pojazd karbonowe konstrukcje przekraczające 300 km/h).

NAS Analytics TAG

Mistrz Świata z 1953 roku opowiada z detalami i poczuciem humoru jak zdobywał tytuł. Film jest w języku angielskim, niestety bez napisów po polsku, ale w najgorszym wypadku warto obejrzeć dla samych pięknych ujęć:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr