tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I Am Evel Knievel - trailer filmu dokumentalnego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

I Am Evel Knievel - trailer filmu dokumentalnego

Autor: Beavis 2015.06.30, 09:16 Drukuj

“Mogłem obrabiać banki albo skakać na motocyklach" - ta krótka wypowiedź legendy podsumowuje dokument o nieustraszonym Evelu Knievelu.

W dokumencie "I Am Evel Knievel" udział biorą nie tylko najbliżsi przyjaciele czy rodzina. O nieustraszonym Amerykaninie wypowiadają się także gwiazdy Hollywood, takie jak Matthew McConaughey (jeśli jeszcze nie wiedzieliście "Prawdziwego detektywa", to rzućcie wszystko i bierzcie się za oglądanie!), Michelle Rodriquez oraz muzyk Kid Rock. Jak podaje producent, ta historia może być podana tylko i wyłącznie bez ozdobników. Zerknijcie na trailer: 

NAS Analytics TAG

Niestety, film nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, ale można kupić go na DVD oraz Blu-ray poprzez sklep Amazon. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr