tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najlepsze filmy motocyklowe na noworoczną przerwę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najlepsze filmy motocyklowe na noworoczną przerwę!

Autor: Lovtza 2015.12.31, 13:10 6 Drukuj

Brak pomysłów na to, co robić w wydłużony świętowaniem Nowego Roku weekend? Mamy dla Was kilka fajnych propozycji jeśli chodzi o porządne motocyklowe filmy. Każdy z nieco innej parafii i każdy w inny sposób traktujący o motocyklach, ale wszystkie połączone pasją do dwóch kółek. Zobaczycie w nich chociażby jak w ogromnych Indiach czerpie się radość z obcowania z motocyklami zupełnie innymi, niż te widywane na naszych drogach.  

NAS Analytics TAG

Zobaczycie fajny materiał o marzeniu tak silnym, że niemożliwym do powstrzymania brakiem pieniędzy. Jak to jest wywalczyć sobie udział w Rajdzie Dakar?

A może lubicie garażowe klimaty, dłubanie przy motocyklach i spędzanie czasu z przyjaciółmi na wspólnym przeżywaniu motocykli? Jeśli tak, to również mamy coś dla Was.

No i coś dla prawdziwych twardzieli. Podobno jazda dwusuwem to stan umysłu. Okazuje się, że jest nie tylko w przypadku miłośników enduro i motocrossu. Z poniższego filmu zobaczycie gości, którzy jeśli już jeżdżą bokiem, to tylko w rezonansie…

Powyższye filmy były częścią filmowego festiwalu "Metzeler 48 Hours on the Road".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę