tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadchodzi pita runda MXMP. Zawodnicy pojad w Strykowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nadchodzi pita runda MXMP. Zawodnicy pojad w Strykowie

Autor: Informacja prasowa 2022.06.30, 10:41 Drukuj

W najbliższy weekend 2-3 lipca w Strykowie odbędzie się kolejna runda cyklu Mistrzostw Polski w Motocrossie - MXMP. Organizatorem i gospodarzem piątego z kolei "rozdania" punktów w klasyfikacji generalnej serii będzie klub z tradycjami - KM Stryków.

Na torze im. Kazimierza Witczaka położonym przy ul. Warszawskiej w Strykowie jak zawsze licznie obecna publiczność będzie świadkiem rywalizacji wszystkich klas Mistrzostw Polski.

NAS Analytics TAG

W sobotę na torze zobaczymy zawodników klas MX Masters, MX85, MX Kobiet oraz  MX2. Tego dnia również zaplanowano bardzo popularną w Strykowie klasę Amator. Start do pierwszego wyścigu w sobotę o godz. 12.00.

W niedzielę pojadą klasy: MX125, MX65, MX Open oraz MX1BiC  MX2BiC . Pierwszy wyścig wystartuje, podobnie jak w sobotę, o godz. 12.00.

Szczegółowy HARMONOGRAM MX MP w Strykowie znajdziecie TUTAJ.

Jeśli nie macie planów na pierwszy weekend lipca, nie pozostaje nic innego jak wziąć udział w tym widowiskowym wydarzeniu, podczas którego wielkie sportowe emocje są gwarantowane. Motocross w Strykowie to zdecydowanie dobry pomysł na prawdziwe rozpoczęcie wakacji.

Runda w Strykowie jak zawsze będzie wyjątkowa, ponieważ organizator i sponsorzy szykują sporo niespodzianek. Spotkajmy się w najbliższy weekend w Strykowie!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr