tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motoświdnica Racing Team w TT - drugi dzień treningów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motoświdnica Racing Team w TT - drugi dzień treningów

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.06.01, 10:35 4 Drukuj

Betlej zadowolony po dwóch dniach jazdy na Mountain Course 

W pierwszym dniu oficjalnych treningów na Wyspie Man, Piotr Betlej wykręcił najlepszy czas spośród nowicjuszy w Tourist Trophy. Po dwóch kółkach wykręcił czas okrążenia 21 minut 06.99 sek ze średnią prędkością przejazdu 107.206 mph, co jest naprawdę dobrym wynikiem wśród osób startujących po raz pierwszy.

Wczoraj wieczorem minął drugi dzień treningowy na Mountain Course. W konfiguracji zawieszenia Polakowi pomógł specjalista od TT, a sam Piotr już coraz lepiej znał konfigurację toru, jeżdżąc pewniej i szybciej. Dzień zaliczył do udanych, o czym świadczy też poprawa wyników. Betlej wykręcił czas 19 min 55.86 sek i średnią prędkość 113.582 mph. Miejsce lidera w klasie wciąż zajmuje John McGuinness z wynikiem 17 m. 32.59 s. oraz prędkością 129.041 mph. Piotr stracił pozycję najlepszego zawodnika wśród nowicjuszy. Wyprzedził go Simon Andrews, jednak pokonał on wczoraj zdecydowanie więcej okrążeń, które przecież są dla nich na wagę złota. Treningi będą odbywały się codziennie do piątku.

Co przeszkodziło Piotrkowi w dalszej jeździe? Jakie są jego wrażenia po drugim dniu treningów?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor::) 01/06/2011 12:29

zrywki załóż i jazda !!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę