tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czwartek na Wyspie Man - nieudane treningi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czwartek na Wyspie Man - nieudane treningi

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.06.03, 10:33 Drukuj

Czwarty dzień treningów, który odbył się wczoraj, okazał się nieudany dla wszystkich motocyklistów z wyłączeniem sidecarów. Pogoda była wprawdzie idealna do jazdy, ale plany pokrzyżował wypadek drogowy, który uniemożliwił bezpieczne przejazdy po trasie.

Według planu treningi klasy sidecar rozpoczynają się codziennie o 18:20 tamtejszego czasu. Wczoraj przez wzgląd na wypadek, zostały opóźnione i wystartowały dopiero o 19:07. Zakończyły się o 19:45, a więc na 10 minut przed planowanym czasem, ale stało się tak ze względu na plamę oleju na trasie Mountain Course. Ze względów bezpieczeństwa dalsze przejazdy zostały odwołane. Kierowcy jednośladów nie wyjechali wczoraj na pełne okrążenie toru, ale za to mieli okazję przećwiczyć kontrolowane prędkości przejazdu przez boksy.

Dlaczego umiejętne wjeżdżanie do boksów jest tak ważne?

Według kalendarza Tourist Trophy dziś jest już ostatni dzień treningów, a jutro, w sobotę 4. czerwca odbędą się pierwsze wyścigi. Przypominamy, iż na kanale pierwszego polskiego zespołu w Tourist Trophy – Motoświdnica Racing Team na YouTube znajdziecie sporo ciekawych filmów z treningów, padoku oraz wywiadów Piotra Betleja z innymi zawodnikami.

Zobaczcie, jak wygląda zwykły dzień w padoku:

Posłuchajmy też wywiadu Piotra Betleja z Ianem Hutchinsonem. Jako pierwszy człowiek w historii, wygrał on wszystkie wyścigi w jednej edycji. Miało to miejsce rok temu – teraz Ian nie startuje z powodu kontuzji.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę