Motocyklowe pościgi w Brazylii - kompilacja wideo
Pościgi w których więcej emocji niż w holywoodzkich produkcjach. Tak wygląda życie policjantów z elitarnej motocyklowej jednostki R.O.C.A.M.
Mini-śledztwo w wykonaniu redaktorów z amerykańskiego Motorcycle ustaliło, że R.O.C.A.M to elitarna brazylijska jednostka policjantów na motocyklach. Funkcjonariusze używają motocykli w niebezpiecznych rejonach by sprawniej i szybciej się przemieszczać. Pisaliśmy już o nich zresztą przy okazji krótkiego newsa w zeszłym roku. Co ciekawe, policjanci używają lekkich sprzętów dualsportowych, np. takich jak Yamaha XT660.
Reklama
Te motocykle najlepiej sprzedawały się w ubiegłym roku
Zobacz nowości na sezon 2026 »
Motocykle tej marki były na pierwszym miejscu sprzedaży w Polsce! Na rok 2026 przygotowali nowe modele, które mają być jeszcze większymi przebojami tego sezonu. Zobacz te nowości i przetestuj je podczas dni otwartych
ZOBACZ NAJNOWSZE MODLE NA 2026 »
Poniżej kompilacja wideo z ich niebezpiecznej pracy:







Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze