tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowa wyprawa 2010 - spotkanie po Magadanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowa wyprawa 2010 - spotkanie po Magadanie

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.08.31, 17:17 Drukuj

Najbliższy piątek będzie wspaniałą okazją na posmakowanie, jak to jest pojechać motocyklem na daleką wyprawę. Robert Sirek oraz Mariusz Antonik wrócili ze swojej „Motocyklowej wyprawy 2010” do Magadanu i 3. września o zorganizują spotkanie w Bielsku-Białej. Odbędzie się ono w kawiarni „Pod Sceną” mieszczącą się w podziemiach Teatru Polskiego o godzinie 19:00. Zaprezentowane przez nich zostaną zdjęcia, filmy, no i przede wszystkim relacja z całej wyprawy. Panowie pokonali trasę Bielsko – Bajkał – Władywostok – Magadan – Ułan Bator – Bielsko.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli pojawić się na spotkaniu, mamy bardzo dobrą wiadomość! Już niedługo na stronach Ścigacz.pl będziecie mogli przeczytać relację oraz obejrzeć zdjęcia i klip z wyprawy Roberta i Mariusza do Magadanu.

Magadan wyprawa 2010
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę