tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle i skutery Yamaha wspieraj medykw w walce z koronawirusem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle i skutery Yamaha wspieraj medykw w walce z koronawirusem!

Autor: Informacja prasowa 2020.05.19, 17:02 Drukuj

Yamaha Motor Polska oraz dealerzy marki przekazali służbom medycznym motocykle i skutery. Pojazdy pomogą w walce z epidemią COVID-19.

Dealerzy w pięciu miastach przygotowali motocykle i skutery, które w tym i przyszłym tygodniu zostaną przekazane medykom biorącym czynny udział w opiece nad chorymi, badaniem osób z podejrzeniem wirusa i działaniach ograniczających rozprzestrzenianie się epidemii. Do dyspozycji służb zostały przygotowane dwa najpopularniejsze nad Wisłą modele - lekkie, wszechstronne motocykle Yamaha MT-07 wyposażone w wysoką szybę zabezpieczającą przed wiatrem i deszczem oraz sportowe maksiskutery XMAX 125 Tech MAX przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy kategorii B. Flota liczy łącznie aż 22 jednoślady oznaczone charakterystycznym znakiem #wspieramymedykow. Zachęcamy do wypatrywania tych pojazdów na ulicach Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Gdy tylko je dostrzeżecie, będziecie wiedzieć, że jadą nimi przedstawiciele służb medycznych walczących o nasze zdrowie.

NAS Analytics TAG

Pełna informacja o pojazdach jest dostępna u autoryzowanych dealerów: Poland Position i Uhma Bike w Warszawie, Centrum w Poznaniu, Motorland we Wrocławiu i Motorland Kraków w Krakowie oraz Wawrosz w Katowicach, a także na stronie www.yamaha-motor.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr