tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kupujesz now Yamah? Dostaniesz gruby pakiet akcesoriw GRATIS!
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kupujesz now Yamah? Dostaniesz gruby pakiet akcesoriw GRATIS!

Autor: Informacja prasowa 2020.06.03, 12:31 Drukuj

Jeśli planujesz kupić nową Yamahę, to może się okazać, że wybrałeś najlepszy moment! Tylko teraz przy zakupie wybranych modeli otrzymasz gratis pakiety oryginalnej odzieży lub akcesoriów Yamaha o wartości nawet 3000 zł.

Do objętych promocją modeli należą miejski skuter NMAX o pojemności 125 cm3, przeznaczony do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, bestsellerowy motocykl MT-07, dostępny w wersjach o pełnej mocy 75 KM lub 48 KM (35 kW) do prowadzenia na prawo jazdy kat. A2, oraz sportowy turystyk Tracer 900 w opcji standardowej lub bogato wyposażonej GT. Przy zakupie każdego z tych modeli otrzymasz gratis pakiet wybranej przez siebie oryginalnej odzieży lub akcesoriów marki Yamaha o wartości:

NAS Analytics TAG
  • przy zakupie skutera NMAX - 1000 zł,
  • przy zakupie MT-07/MT-07 35 kW - 2000 zł,
  • przy zakupie Tracera 900/Tracera 900 GT - 3000 zł.

To ty decydujesz o tym, co wejdzie w skład bezpłatnego pakietu promocyjnego spośród licznych kolekcji strojów ochronnych zaprojektowanych do jazdy motocyklem i do noszenia na co dzień, a także spośród szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów przeznaczonych do poszczególnych jednośladów Yamahy.

Promocja obowiązuje wyłącznie na nowe pojazdy z rocznika modelowego 2020 i trwa do 31.07.2020. Regulamin dostępny u autoryzowanych Dealerów Yamaha i na stronie www.yamaha-motor.pl.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr