tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl crossowy Triumph pokazany w penej krasie. Debiut w finaach SuperMotocross
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl crossowy Triumph pokazany w penej krasie. Debiut w finaach SuperMotocross

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.09.26, 09:10 Drukuj

Już od dwóch lat Triumph kusi nas swoim projektem motocykli crossowych, a teraz pokazano je w akcji po raz pierwszy. Debiut odbył się podczas finałowej rundy SuperMotocross w Los Angeles, a maszyn dosiedli Ricky Carmichael i Jeff Stanton.

Brytyjski producent nie ujawnił jeszcze szczegółowych danych technicznych swojego motocykla, ale to nie przeszkodziło w pokazaniu finalnego produktu. Zaprezentowali go Ricky Carmichael i Jeff Stanton. Carmichael to nie tylko kierowca testowy, ale również ambasador marki. Dołączył do programu w 2021 roku wraz z Ivanem Cervantesem.

NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl crossowy od marki Triumph to maszyna klasy 250. Producent wystawi fabryczny zespół właśnie w serii SuperMotocross. Do programu testowego zostali zaprzęgnięci Clement Desalle i Ivan Tedesco. W ramach programu powstały dwa zespoły - Triumph Racing MXGP/MX2 Team oraz Triumph Racing US SuperMotocross Team. Triumph Racing zostało powołane jako osobna marka. Producent chce też wystawić swój zespół w Mistrzostwach Świata w Motocrossie.

Wiadomo, że w przygotowaniu są dwa motocykle. Oprócz maszyny klasy 250 powinien również pojawić się motocykl klasy 450. Premiera 250-tki została zaplanowana na 28 listopada, a już w styczniu czeka ją pierwszy start w Anaheim.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr