tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Meet Up 2024. Spotkanie mionikw Triumphw w Kotlinie Kodzkiej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Meet Up 2024. Spotkanie mionikw Triumphw w Kotlinie Kodzkiej

Autor: Informacja prasowa 2024.01.17, 10:40 Drukuj

Marzysz, aby na chwilę oderwać się od codzienności? Masz motocykl z gamy Triumpha i chciałbyś poznać innych, wspaniałych motocyklistów? Już w czerwcu będzie ku temu świetna okazja.

Triumph Motorcycles Poland zaprasza na spotkanie miłośników Triumphów, które w tym roku odbędzie się w Kotlinie Kłodzkiej. Bazą wypadową będzie malowniczo położony hotel Verde Montana w Kudowie Zdrój. Na miejscu prócz przygotowanych tras krajoznawczych będą czekały na ciebie najnowsze modele do testów w tym: Daytona 660, Speed 400, Scrambler 400 X i nowe Tigery 900.

NAS Analytics TAG

W piątek wieczorem o swojej wyprawie do Maroka opowie Łukasz znany jako ZulakMotoAdv. W sobotę wieczorem, po wspólnej obiadokolacji, buty motocyklowe zamienicie na te do tańca, bo dla uczestników zagra zespół, śpiewający największe hity ostatnich lat w rockowej oprawie.

Termin wydarzenia: 07-09.06.2024

Aby uzyskać więcej informacji o wyjeździe, wyślij maila na: eventy@triumphpolska.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 31.03.2024.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr