tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Aprilia RSV4 Factory w nowym malowaniu. Superbike w garniturze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Aprilia RSV4 Factory w nowym malowaniu. Superbike w garniturze

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.15, 19:49 Drukuj

Włosi są znani z tego, że produkują piękne motocykle i samochody. Bez wątpienia do takich maszyn możemy zaliczyć Aprilię RSV4 Factory, która na sezon 2022 ma zyskać nowe malowanie sprawiające, że chciałoby się ją postawić w salonie obok telewizora.

Aerodynamiczne owiewki, ultra płynny silnik V4 o pojemności 1077 cm3 i mocy 217 koni mechanicznych, a także zaawansowana aerodynamika, zawieszenie Ohlins Smart EC 2.0 i hamulce Brembo Stylema - to wszystko pozostanie z nami na sezon 2022 w motocyklu Aprilia RSV4 Factory. Nowością będzie malowanie Ultra Dark.

NAS Analytics TAG

Producent zaprezentował je 11 stycznia i choć data dostępności nie jest znana, to już chciałoby się złożyć zamówienie na ten motocykl. Połączenie czarnego matu ze złotymi akcentami mocno działa na wyobraźnię. Jednocześnie dla tych wolących tradycyjne barwy producenta z Noale, w ofercie zostanie malowanie Aprilia Black, w którym czerń przeplata się z krwistą czerwienią. Szczegóły zobaczycie na filmie poniżej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr