tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kup Tuarega 660 i zgarnij rabat na dedykowane akcesoria
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kup Tuarega 660 i zgarnij rabat na dedykowane akcesoria

Autor: Informacja prasowa 2022.06.22, 10:40 Drukuj

Pierwszy dzień lata to idealna pora, by zrealizować swoje wymarzone motocyklowe wakacje, a w dobrym planowaniu pomogą akcesoria takie jak chociażby pakowne kufry, zapewniające bezpieczeństwo gmole, czy dedykowana odzież ochronna.

Tuareg 660, to od momentu pojawienia się na rynku, najbardziej pożądany motocykl w stawce maszyn z Noale. Niezwykły dual, dzięki któremu zrealizujesz najdzikszą wyprawę po bezdrożach, a także udasz się na komfortową przejażdżkę po najbliższej okolicy. Dziennikarze jednogłośnie wymieniają ten motocykl w czołówce najbardziej pożądanych wśród tegorocznych nowości.

NAS Analytics TAG

Bazowa wersja pozwala na wiele niefrasobliwej radości podczas off-roadowych wypadów, a dedykowane akcesoria, takie jak chociażby pakowne kufry pozwalają na beztroskie wojaże nawet tam, gdzie kończy się asfalt. To właśnie z myślą o miłośnikach podróży przygotowaliśmy specjalną, letnią promocję.

Od dziś do końca lata (23.09) kupując najbardziej turystyczny motocykl z gamy Aprilia otrzymasz rabat w wysokości 3000 zł na wybrane przez siebie, dostępne akcesoria do swojego motocykla.

W celu skorzystania z promocji skontaktuj się z najbliższym dealerem marki Aprilia i ciesz się latem pełnym przygód.

Regulamin:

Rabat o wartości 3000 PLN brutto dodawany jest do każdej Aprilii Tuareg 660, zakupionej w dniach 21.06.2022 - 23.09.2022 u autoryzowanego dealera. W przypadku wyboru droższego zestawu akcesoriów, klient pokrywa różnicę. Rabat można wykorzystać tylko raz i nie ma możliwości kumulowania niewykorzystanej kwoty. Promocji nie można zamienić. Promocji nie można wymienić na gotówkę. Pytania odnośnie promocji należy kierować na adres mailowy: aprilia@apriliapolska.pl lub do punktów dealerskich.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr