tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP powraca - ju w ten weekend - Grand Prix Czech
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP powraca - ju w ten weekend - Grand Prix Czech

Autor: Jarek Benito Czech 2017.08.02, 23:11 Drukuj

Okres wakacyjny w kręgu MotoGP właśnie dobiega końca. Już w najbliższy piątek zawodnicy powrócą do ścigania, zaczynając drugą część sezonu na czeskim torze Brno, gdzie pojawimy się osobiście.

Co zawodnicy robili podczas swoich letnich wakacji? Nie jest tajemnicą, że pieniędzy im raczej nie brakuje, więc odpoczynek mogli sobie zafundować na najwyższym poziomie. Inni znów poświęcali się bardziej pracy nad techniką jazdy i kondycją. Wielu zawodników nie mogło obyć się bez motocykli i szukali mocy zarówno na asfalcie, jak i w piachu. Valentino Rossi ćwiczył ze swoją akademią na torze, jak również na swoim ranczo.

NAS Analytics TAG

Vale ciągle wierzy w zdobycie wymarzonego, dziesiątego tytułu mistrzowskiego i mówi o konieczności bycia w czołówce już od pierwszego treningu każdej rundy.

Prowadzący po połowie sezonu w tabeli, Marc Marquez cisnął na Supermoto i na rowerze…

Maverick Vinales spędził z kolei trochę czasu na łodzi i na spacerach z psem...

Iannone nie sprawia wrażenia szczęśliwego w ekipie Suzuki, a twierdzenie, iż jest szybszy od Vinalesa na Suzuki, jest chyba trochę nietrafionym argumentem obronnym.

Zdobywca drugiego miejsca w domowym wyścigu na niemieckim torze Sachsenring Folger, zdecydowanie nabrał pewności siebie i wierzy zarówno w siebie, jak i w motocykl.

Zarco również jest pewny siebie, ale tak prawdę mówiąc, to co innego zawodnicy mają mówić? Każdy wierzy w siebie, bo inaczej, jaki byłby sens startu w wyścigach?

Weekend w Brnie zapowiada się bardzo interesująco. Będzie gorąco, nawet 36 stopni. Cieplej, niż w Katarze? Zeszłoroczne kwalifikacje wygrał Marquez, stojąc w pierwszej linii obok Lorenzo, wtedy w ekipie Yamahy i Iannone na Ducati. Wygrał we wspaniałym stylu Cal Cruchlow, przed Rossim i Marquezem.

Ten sezon jest tak nieprzewidywalny, że ciężko wskazać faworyta. Czterech czołowych zawodników dzieli zaledwie 10 punktów. Trzy różne motocykle.

W ten weekend będziemy w Brnie na torze i w jego okolicach. Postaramy się pokazać od kuchni fenomen obiektu naszych południowych sąsiadów, jak również kilka ciekawostek poza walką motocyklistów, ale to zobaczycie w relacjach na żywo, na naszym facebookowym profilu lub na portalu.

Piszcie w komentarzach, gdzie Was można znaleźć, na których trybunach kibicujecie swoim idolom, a my postaramy się do Was dołączyć.

My ruszamy już w czwartek, więc do zobaczenia na miejscu, a Ci którzy nie mogą osobiście się wybrać, będą mieli przewodnik na następne lata.

A na deser zobaczcie wywiad, jaki udało nam się przeprowadzić podczas ostatniej rundy na Sachsenring, z rzecznikiem zespołu Reale Avintia Ducati - Jose G. Maroto. Pytania może tendencyjne, lecz to głównie dlatego, iż o możliwości zrealizowania tej rozmowy, dowiedziałem się 2 minuty przed jej rozpoczęciem, więc "spontan pełną gębą". Dzięki raz jeszcze ekipie firmy MOTUL, za otwarcie bram do wnętrza świata MotoGP.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr