tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP 2022: Aleix Espargaro i Maverick Vinales pozostaj w ekipie Aprilia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP 2022: Aleix Espargaro i Maverick Vinales pozostaj w ekipie Aprilia

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.26, 14:10 Drukuj

Tuż przed Grand Prix Włoch Aprilia zwołała specjalną konferencję prasową, na której ogłosiła swoje plany, a te są zgodne z przewidywaniami. Team fabryczny marki z Noale pozostaje przy sprawdzonych zawodnikach.

Przez ostatnie tygodnie dużo mówiło się o losach Aleixa Espargaro, który pomimo doskonałych wyników nie miał przedłużonego kontraktu. Krążyły plotki, że trwają negocjacje, ale pojawiały się też informacje o niezadowoleniu ze strony zawodnika i jego managementu. Teraz już wszystko jest jasne i zarówno Espargaro, jak i Maverick Vinales pozostaną we włoskim teamie do 2024 roku. Aleix na każdym kroku podkreśla, że jest dumny ze swoich osiągnięć z marką Aprilia i to stwierdzenie pojawia się również w komunikacie prasowym odnośnie przedłużenia kontraktów.

NAS Analytics TAG

W tym sezonie Aprilia radzi sobie doskonale, ponieważ w 7 wyścigach Aleix Espargaro zdobył 1 pole position, 1 zwycięstwo i 3 razy stawał na najniższym stopniu podium. Obecnie ma 98 pkt. i jest drugi w generalce. Dla Mavericka Vinalesa propozycja od Aprilia Racing była kołem ratunkowym po burzliwym rozwodzie z Yamahą. W tym sezonie Vinales zajmuje 13. miejsce w generalce i ma 33 pkt.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr