tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Weekend w Liberty Motors Warszawa. Wpadnij do motocyklowego raju!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Weekend w Liberty Motors Warszawa. Wpadnij do motocyklowego raju!

Autor: Barry 2018.06.29, 14:06 Drukuj

Rozpoczął się Moto Weekend w Liberty Motors Warszawa - wielka motocyklowa feta i prawdziwe centrum testowe motocykli. Wpadajcie na Łopuszańską 36 i bądźcie z nami!

W ten weekend parking przy Łopuszańskiej 36 zamienił się w centrum życia motocyklowego Warszawy. Czeka na was kilkadziesiąt motocykli testowych, w tym takie cacka jak Ducati Panigale V4 i Multistrada 1260, Moto Guzzi California czy Vespa GTS. Są także testówki BMW i Yamahy.

NAS Analytics TAG

Cały czas funkcjonuje strefa gastro, gdzie można spróbować pysznych przekąsek z grilla i wypić coś zimnego. Przewidziane są konkursy, w których będzie można wygrać motocykl lub skuter na weekend.

O 21.00 rozpocznie się seans filmu "Co nas kręci?". W piątek pod salonem na Łopuszańskiej zakończy się parada motocyklowa "Świeć Przykładem Nocą", dlatego salon czynny będzie do północy! Na sobotę, między 10.00 a 15.00 zaplanowano testy kasków SHOEI.

W czasie trwania Moto Weekendu odzież i akcesoria motocyklowe z asortymentu I'M Inter Motors można będzie kupić 15% taniej. Rabat dotyczy  produktów nieprzecenionych i nieobjętych innymi promocjami, nie dotyczy kasków SHOEI.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr