tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mokry wyścig Moto3 na Misano. Koncert dzwonów, Gigantyczna przewaga na mecie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mokry wyścig Moto3 na Misano. Koncert dzwonów, Gigantyczna przewaga na mecie

Autor: Jarek BENITO Czech 2017.09.11, 09:55 Drukuj

W strumieniach deszczu zaczęli wyścig najmłodsi zawodnicy, w kategorii Moto3. Wystartowało 33 zawodników. Na metę nie dojechała nawet połowa. Niektórzy leżeli nawet dwukrotnie, ale wytrwale walczyli o dotarcie do mety, za co każdy na finiszu otrzymał tak ważne punkty. Fenati jednak był bezkonkurencyjny.

Tak, Romano Fenati w pięknym stylu wygrał wyścig Moto3.

Przewaga ponad 28 sekund to istny knock out. Inni się ślizgali, latali nad motocyklami. Czasem na nie wracali, czasem lądowanie było w żwirze. Fenati nie popełnił tym razem żadnego błędu. Gratulacje.

Walka o drugie miejsce była już bardziej zacięta. Finalnie lider tabeli w osobie Joana Mira zdobył środkowe miejsce na podium, choć nie obyło się bez przygód.

Były one jednak łagodne w skutkach, czego brakło chociażby Jorge Martinowi.

Ten walczył o podium i niespodziewanie uciekło mu przednie koło. Gleba, połamane owiewki, spacerek do garażu.

Drugim pechowcem z czoła stawki był Aron Cannet. Po wygranej Fenatiego, stracił drugą pozycję w generalce.

Bastianini wygrał kwalifikacje, z powodu kary startował z piątego miejsca i dojechał czternasty.

Dzięki temu mógł przywieźć dwa punkty, co może być ważne na koniec sezonu. Dalla Porta ostatni, z jednych punktem.

To były trudne warunki do ścigania. Piętnastu zawodników na mecie z trzydziestu jeden startujących jest słabym bilansem, choć z drugiej strony i tak nie zdobyliby punktów…żart oczywiście.

Wyniki wyścigu Moto3.

Zaraz Moto2, też w deszczu.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę