tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mokry wyścig Moto3 na Misano. Koncert dzwonów, Gigantyczna przewaga na mecie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mokry wyścig Moto3 na Misano. Koncert dzwonów, Gigantyczna przewaga na mecie

Autor: Jarek BENITO Czech 2017.09.11, 09:55 Drukuj

W strumieniach deszczu zaczęli wyścig najmłodsi zawodnicy, w kategorii Moto3. Wystartowało 33 zawodników. Na metę nie dojechała nawet połowa. Niektórzy leżeli nawet dwukrotnie, ale wytrwale walczyli o dotarcie do mety, za co każdy na finiszu otrzymał tak ważne punkty. Fenati jednak był bezkonkurencyjny.

Tak, Romano Fenati w pięknym stylu wygrał wyścig Moto3.

Przewaga ponad 28 sekund to istny knock out. Inni się ślizgali, latali nad motocyklami. Czasem na nie wracali, czasem lądowanie było w żwirze. Fenati nie popełnił tym razem żadnego błędu. Gratulacje.

Walka o drugie miejsce była już bardziej zacięta. Finalnie lider tabeli w osobie Joana Mira zdobył środkowe miejsce na podium, choć nie obyło się bez przygód.

Były one jednak łagodne w skutkach, czego brakło chociażby Jorge Martinowi.

Ten walczył o podium i niespodziewanie uciekło mu przednie koło. Gleba, połamane owiewki, spacerek do garażu.

Drugim pechowcem z czoła stawki był Aron Cannet. Po wygranej Fenatiego, stracił drugą pozycję w generalce.

Bastianini wygrał kwalifikacje, z powodu kary startował z piątego miejsca i dojechał czternasty.

Dzięki temu mógł przywieźć dwa punkty, co może być ważne na koniec sezonu. Dalla Porta ostatni, z jednych punktem.

To były trudne warunki do ścigania. Piętnastu zawodników na mecie z trzydziestu jeden startujących jest słabym bilansem, choć z drugiej strony i tak nie zdobyliby punktów…żart oczywiście.

Wyniki wyścigu Moto3.

Zaraz Moto2, też w deszczu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę