tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mogę być szybki, czyli jak prawidłowo naciągnąć łańcuch motocyklowy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mogę być szybki, czyli jak prawidłowo naciągnąć łańcuch motocyklowy

Autor: M.B. 2017.10.04, 15:48 Drukuj

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego łańcuch napędowy waszego motocykla potrzebuje luzu? Czy na pewno prawidłowo go naciągacie? Wiecie w ogóle, że źle naciągnięty łańcuch ujemnie wpływa na komfort jazdy, prowadzenie motocykla, a nawet na zużycie opony?

Jurgen, prowadzący motovlog "Mogę być szybki", wziął pod lupę, z inżynierskiego punktu widzenia, temat eksploatacji motocyklowego łańcucha napędowego. Zobaczcie jak na pracę napędu patrzy absolwent politechniki i jak w prosty i przystępny sposób potrafi przybliżyć techniczne meandry tego zagadnienia, tak aby każdy motocyklista miał z tego wymierną korzyść.

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę