tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mogę być szybki, czyli jak prawidłowo naciągnąć łańcuch motocyklowy

Mogę być szybki, czyli jak prawidłowo naciągnąć łańcuch motocyklowy

Autor: M.B. 2017.10.04, 15:48 Drukuj

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego łańcuch napędowy waszego motocykla potrzebuje luzu? Czy na pewno prawidłowo go naciągacie? Wiecie w ogóle, że źle naciągnięty łańcuch ujemnie wpływa na komfort jazdy, prowadzenie motocykla, a nawet na zużycie opony?

Jurgen, prowadzący motovlog "Mogę być szybki", wziął pod lupę, z inżynierskiego punktu widzenia, temat eksploatacji motocyklowego łańcucha napędowego. Zobaczcie jak na pracę napędu patrzy absolwent politechniki i jak w prosty i przystępny sposób potrafi przybliżyć techniczne meandry tego zagadnienia, tak aby każdy motocyklista miał z tego wymierną korzyść.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę