tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znany vloger okradziony - wspomagamy kolegę!

Znany vloger okradziony - wspomagamy kolegę!

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.07, 12:29 Drukuj

Nasz kolega Jurek, autor vloga "Mogę być szybki", padł niedawno ofiarą bezczelnych złodziei. Z jego busa skradziono sprzęt motocyklowy o dużej wartości. Ale od czego są przyjaciele?

Jurek, zwany przez nas Jurgenem, prowadzi ciekawego vloga "Mogę być szybki", w którym porusza ważne aspekty techniczne, związane z serwisem i eksploatacją motocykli. Często dzieli się z nami swoimi materiałami, dzięki czemu mogą one dotrzeć również do wszystkich użytkowników Ścigacza. Jurek miał niedawno przykrą przygodę, która mogła na jakiś czas zahamować jego działalność.

Jakiś uprzejmy kolega wybił szybę w jego zaparkowanym busie i ukradł pokaźny zestaw akcesoriów, niezbędnych do jazdy w terenie. Zniknęły m.in. kask Nolan i rękawice Alpinestars, a oprócz nich także gogle, ortezy, buzer, spodnie i zestaw kluczy. Jurgen wycenił straty na ok. siedem tysięcy zł i nie musimy dodawać, że mocno go to dotknęło. Na szczęście zaprzyjaźnieni przedstawiciele firmy Inter Motors fantastycznie zareagowali na wieść o tym wydarzeniu. Jurek został zwabiony do jednego z salonów i obdarowany nowym kaskiem i rękawicami, dokładnie takimi, jakie stracił. Tym razem w rolę Świętych Mikołajów wcielili się Dominika z Inter Motors oraz nasz sympatyczny kolega, Brzoza z Motogenu.

Jeśli wy również korzystacie z porad zawartych na vlogu "Mogę być szybki" i chcecie jakoś wspomóc jego autora, nie krępujcie się! Jurek to bardzo kompetentny motocyklista i świetny człowiek, będzie mu bardzo miło.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę