tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak poprawić skuteczność hamulców w motocyklu? Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak poprawić skuteczność hamulców w motocyklu?

Autor: Jurek "Jurgen" Głodek 2017.05.08, 11:37 Drukuj

Każdy, kto kiedykolwiek postanowił poprawić skuteczność hamulców w swoim motocyklu, poprzez wymianę pompy lub zacisku, zadawał sobie pytania: Czego ja tak właściwie potrzebuje? Czy zamontować większa pompę? itp. a Internet pełen jest mitów i teorii wyssanych z palca…

Na pewno słyszeliście jeden z nich - to że większa pompa hamulcowa, to większa siła hamowania. Dlatego ja, czyli Jurek "Jurgen" Głodek #113, inżynier lotniczy z zawodu i wykształcenia, a zawodnik MP Supermoto z zamiłowania, postanowiłem rozłożyć temat tuningu układu hamulcowego na czynniki pierwsze. Na swoim vlogu Mogę Być Szybki w prosty sposób opowiadam o fizyce działania układu hamulcowego oraz daję szereg wskazówek, co zrobić, żeby nawet zawodnicy MotoGP pozazdrościli nam siły i precyzji hamowania naszego motocykla... ;)

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę