tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak poprawić skuteczność hamulców w motocyklu?

Jak poprawić skuteczność hamulców w motocyklu?

Autor: Jurek "Jurgen" Głodek 2017.05.08, 11:37 Drukuj

Każdy, kto kiedykolwiek postanowił poprawić skuteczność hamulców w swoim motocyklu, poprzez wymianę pompy lub zacisku, zadawał sobie pytania: Czego ja tak właściwie potrzebuje? Czy zamontować większa pompę? itp. a Internet pełen jest mitów i teorii wyssanych z palca…

Na pewno słyszeliście jeden z nich - to że większa pompa hamulcowa, to większa siła hamowania. Dlatego ja, czyli Jurek "Jurgen" Głodek #113, inżynier lotniczy z zawodu i wykształcenia, a zawodnik MP Supermoto z zamiłowania, postanowiłem rozłożyć temat tuningu układu hamulcowego na czynniki pierwsze. Na swoim vlogu Mogę Być Szybki w prosty sposób opowiadam o fizyce działania układu hamulcowego oraz daję szereg wskazówek, co zrobić, żeby nawet zawodnicy MotoGP pozazdrościli nam siły i precyzji hamowania naszego motocykla... ;)

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę