tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Metzeler po raz piąty z rzędu zdobywcą prestiżowej nagrody dla najlepszej marki motocyklowej

Metzeler po raz piąty z rzędu zdobywcą prestiżowej nagrody dla najlepszej marki motocyklowej

Autor: Informacja prasowa 2019.03.15, 15:29 Drukuj

Metzeler po raz piąty z rzędu zdobył tytuł "Najlepsza Marka Motocyklowa" nadawany w plebiscycie niemieckiego magazynu Motorrad. Na niemiecką markę głosowało aż dwie trzecie czytelników.

Marka Metzeler zdobyła nagrodę po raz piąty z rzędu, dziewiąty raz w ciągu ostatnich 14 lat. Na Metzelera zagłosowało 67,8% z 47 000 czytelników, którzy wzięli udział w corocznej ankiecie opublikowanej przez prestiżowe niemieckie czasopismo. Tytuł najlepszej marki motocyklowej przyznano Metzelerowi w kategorii "Opony".

W tegorocznej ankiecie czytelnicy magazynu Motorrad zostali poproszeni o wskazanie, którą markę opon preferują. Dopuszczalne było wybranie kilku marek. Metzeler wygrał z ogromną przewagą - wskazało na niego 67,8% z ponad 47 000 czytelników.

Przedstawiciele Metzelera - Michael Müller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz krajach Beneluksu oraz Salvatore Pennisi dyrektora departamentu testów, badań i relacji technicznych odebrali nagrodę od Michaela Pfeiffera, dyrektora Motorrad Magazine.

Nagroda otrzymana przez Metzelera jest dowodem popularności marki wśród europejskich motocyklistów oraz potwierdzeniem skuteczności ciągłych prac badawczo-rozwojowych prowadzonych na produktach. Wśród nich jest z pewnością najnowsza opona Cruisetec, przeznaczona do motocykli z silnikami V-Twin.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę