tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Metzeler po raz piąty z rzędu zdobywcą prestiżowej nagrody dla najlepszej marki motocyklowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Metzeler po raz piąty z rzędu zdobywcą prestiżowej nagrody dla najlepszej marki motocyklowej

Autor: Informacja prasowa 2019.03.15, 15:29 Drukuj

Metzeler po raz piąty z rzędu zdobył tytuł "Najlepsza Marka Motocyklowa" nadawany w plebiscycie niemieckiego magazynu Motorrad. Na niemiecką markę głosowało aż dwie trzecie czytelników.

Marka Metzeler zdobyła nagrodę po raz piąty z rzędu, dziewiąty raz w ciągu ostatnich 14 lat. Na Metzelera zagłosowało 67,8% z 47 000 czytelników, którzy wzięli udział w corocznej ankiecie opublikowanej przez prestiżowe niemieckie czasopismo. Tytuł najlepszej marki motocyklowej przyznano Metzelerowi w kategorii "Opony".

__________________________________________

W tegorocznej ankiecie czytelnicy magazynu Motorrad zostali poproszeni o wskazanie, którą markę opon preferują. Dopuszczalne było wybranie kilku marek. Metzeler wygrał z ogromną przewagą - wskazało na niego 67,8% z ponad 47 000 czytelników.

Przedstawiciele Metzelera - Michael Müller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz krajach Beneluksu oraz Salvatore Pennisi dyrektora departamentu testów, badań i relacji technicznych odebrali nagrodę od Michaela Pfeiffera, dyrektora Motorrad Magazine.

Nagroda otrzymana przez Metzelera jest dowodem popularności marki wśród europejskich motocyklistów oraz potwierdzeniem skuteczności ciągłych prac badawczo-rozwojowych prowadzonych na produktach. Wśród nich jest z pewnością najnowsza opona Cruisetec, przeznaczona do motocykli z silnikami V-Twin.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę