tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony Metzeler Cruisetec - optymalne wykorzystanie osiągów silnika V-twin NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Opony Metzeler Cruisetec - optymalne wykorzystanie osiągów silnika V-twin

Autor: Informacja prasowa 2018.12.03, 15:17 Drukuj

Niemiecka marka Metzeler poszerza ofertę dla motocykli wyposażonych w silniki V-Twin o nową oponę Cruisetec, która znacząco poprawia wrażenia z jazdy zarówno w starszych, jak i nowych maszynach, zapewniając niezrównaną stabilność i doskonałą przyczepność, nawet na mokrych drogach.

Podczas imprezy Custombike-Show, poświęconej tuningowi i customizacji motocykli, Metzeler zaprezentował nową oponę Cruisetec - oponę turystyczną przeznaczoną do motocykli customowych. Stworzono ją dla motocyklistów, którzy potrzebują maksymalnego wykorzystania osiągów silnika V-twin przy zachowaniu optymalnej przyczepności.

__________________________________________

Metzeler Cruisetec 8

Nowa opona Cruisetec poprawia jakość prowadzenia zarówno w starszych, jak i współczesnych motocyklach dzięki znakomitej przyczepności i stabilności nawet podczas deszczu. Cruisetec zawiera przełomowe technologie dotyczące rzeźby bieżnika, składu mieszanki i specyfikacji osnowy opon.

Metzeler opracował Cruisetec w odpowiedzi na potrzeby motocyklistów, którzy coraz częściej poszukują realizują swoją pasję customingu motocyklowego i potrzebują doskonałych akcesoriów dla bezproblemowego użytkowania motocykli. Opony sprawdzą się zarówno w maszynach turystycznych, cruiserach, jak i w customach - wszędzie tam, gdzie trzeba poradzić sobie z dużym momentem obrotowym.

Dzięki oponom Metzeler Cruisetec motocykle takie mogą osiągnąć swój pełny potencjał, zarówno jeśli chodzi osiągi, jak też o głębokość złożenia, stabilność, wygodę czy drogę hamowania. Dzięki przełomowej kombinacji technologii, użytkownicy mogą cieszyć się perfekcyjną jazdą, co jest potwierdzeniem maksymy Metzelera, która brzmi "Performance Perfected".

Najważniejsze zalety nowych opon Cruisetec:

  • Znakomita poręczność - wygoda, reakcja na polecenia kierowcy, także w warunkach deszczowych.
  • Stabilność parametrów - cechy opony Cruisetec pozostają niezmienione przez cały okres ich użytkowania.
  • Perfekcyjne prowadzenie w głębokim złożeniu.
  • Wysoki stopień bezpieczeństwa.

Metzeler Cruisetec uzupełnia linię opon przeznaczonych do cruiserów, szczególnie tych wyposażonych w silniki V-twin, w skład której wchodzą także:

ME 888 Marathon ULTRA w bardzo szerokiej gamie, z charakterystycznymi białymi ścianami i ME77 Perfect, o wzorze w stylu vintage, opracowana dla idealnego uzupełnienia klasycznych motocykli.

Nowa opona Cruisetec dostępna będzie od stycznia 2019 r.

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarow Metzeler Cruisetec

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę