tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Męski Maraton 2011 - Cedzior znowu zwycięża
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Męski Maraton 2011 - Cedzior znowu zwycięża

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.02.17, 12:32 5 Drukuj

W miniony weekend w katowickim Spodku Cedzior znowu okazał się najlepszym customowym streetfighterem

W miniony weekend w katowickim Spodku odbył się Męski Maraton pod hasłem „Testosteron”. Poza takimi atrakcjami jak sporty walki, sporty ekstremalne, pokazy samochodów, wyścigi czy wybory miss IQ & Beauty, nie mogło oczywiście zabraknąć motocykli. W Katowicach rozegrał się Custom Festival, pierwsza eliminacja do Mistrzostw Europy Centralnej motocykli customowych. Obszerną galerię zdjęć z tej wystawy możecie znaleźć na stronach Ścigacz.pl.

Pamiętacie Cedziora? Jest to customowy streetfighter stworzony przez Arka „Szajbę” Pawlukowicza, który ma na swoim koncie między nie tylko zwycięstwo w prestiżowej, niemieckiej Fighteramie 2010, ale również w I Mistrzostwach Motocykli Customowych. Cedziora oczywiście nie mogło zabraknąć na eliminacjach do Mistrzostw Europy Centralnej w Katowicach, a ku uciesze Szajby, oczywiście po raz kolejny wygrał w kategorii streetfighter.

Arek „Szajba” Pawlukowicz:
„Udało mi się po raz trzeci zdobyć pierwsze miejsce, już trzeci raz moja maszyna zwyciężyła na tego typu imprezie.”

cedzior agresywny profil
cedzior kierownica
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę