tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Mądrości" prezydenta Jaśkowiaka na temat Toru Poznań
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Mądrości" prezydenta Jaśkowiaka na temat Toru Poznań

Autor: Beavis 2015.03.23, 09:03 21 Drukuj

W skrócie: tor trzeba zlikwidować, ponieważ w mieście powinno się mieszkać. Wojskowe lotnisko jest mniej uciążliwe, niż te ciągłe "bzzz, bzzz". Poznań nie może mieć wszystkiego unikatowego.

Dwa tygodnie temu przytaczaliśmy wypowiedzieć prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka na temat Toru Poznań, w której wyraził niechęć do obiektu (przy okazji obnażając swój brak wiedzy na temat sportów motorowych w Polsce i na świecie). Dzisiaj sami możecie posłuchać, jakie rewelacyjne pomysły ma prezydent Jaśkowiak.

NAS Analytics TAG

W skrócie: tor trzeba zlikwidować, ponieważ w mieście powinno się mieszkać. Wojskowe lotnisko jest mniej uciążliwe, niż te ciągłe "bzzz, bzzz". Poznań nie może mieć wszystkiego unikatowego. Na te wszystkie niesamowite pomysły wpadł prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak podczas konferencji zorganizowanej przez Gazetę Wyborczą. Dzięki nagraniu grupy Polskie Tory Wyścigowej, obecnej na spotkaniu, możemy być świadkami pierwszego aktu likwidacji jedynego obiektu wyścigowego w Polsce. Sami zobaczcie:

Idąc tokiem rozumowania prezydenta Jaśkowiaka, Wielka Krokiew jest pewnikiem do likwidacji - przy okazji zawodów robią się korki, a przecież ile osób uprawia skoki narciarskie w Polsce? Stadion Narodowy to hałas, korki, od czasu do czasu jakaś rozróba - do likwidacji! Żużel? Piłka nożna? Obiekty hałasu, zniszczenia i społecznych wydatków. Pielgrzymka na Jasną Górę? Jedno wielkie zamieszanie, drogi są od tego, żeby po nich jeździć, a nie po nich chodzić.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 15
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę