tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Świata Supermoto w Polsce! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Świata Supermoto w Polsce!

Autor: Beavis 2015.04.07, 08:19 2 Drukuj

Już 7. czerwca po raz pierwszy w Polsce zostanie rozegrana runda Mistrzostw Świata Supermoto.

Bardzo miło nam przekazać, że już 7. czerwca na Torze Poznań zostanie rozegrana jedna z rund Mistrzostwa Świata Supermoto. Z kalendarza podanego przez promotora serii wynika, że będzie to czwarta impreza sezonu, rozpoczętego pod koniec marca w Jerez. Organizatorem został Automobilklub Wielkopolski, który już teraz podał, że wstęp na zawody będzie wolny.

~~~~~------~~~~~

Ta wiadomość oczywiście kontrastuje z zapewnieniami lokalnych władz o bezsensowności istnienia Toru Poznań. My już teraz zapisujemy polską rundę Mistrzostw Świata Supermoto w kalendarzu! 

Foto: TM Racing

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę