tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kalendarz sportu motocyklowego 2015 NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Kalendarz sportu motocyklowego 2015

Autor: Beavis 2015.02.02, 13:21 Drukuj

Na stronie Polskiego Związku Motorowego pojawił się ostateczny kalendarz imprez Mistrzostw Polski i Pucharu Polski na 2015 rok wszystkich najważniejszych dyscyplin w kraju.

NAS Analytics TAG

W zbiorczym dokumencie znajdą się szczegółowe kalendarze dotyczące wszystkich dyscyplin sportów motocyklowych: motocrossu, wyścigów motocyklowych, enduro, superenduro, trialu, supermoto, cross country oraz rajdów baja. W przypadku WMMP kalendarz pokrywa się z informacjami prezentowanymi przez nas w zeszłym roku, z dodatkową imprezą dla klasy Open Moto3 organizowaną w Koszalinie. Wbrew przedsezonowym plotkom, WMMP nie zniknie z Toru Poznań, gdzie odbędą się aż trzy rundy.

Kalendarz można ściągnąć tutaj.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę