tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta wraca do motocyklowych mistrzostw świata po 42 latach przerwy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta wraca do motocyklowych mistrzostw świata po 42 latach przerwy

Autor: Raff 2018.08.01, 16:52 2 Drukuj

Po 42 latach przerwy, MV Agusta wraca do rywalizacji w motocyklowych mistrzostwach świata. Producent zaprezentował motocykl, który wystartuje w Moto2.

Motocykl MV Agusta wystartuje w 2019 roku w barwach teamu Racing Forward. Podobnie jak wszystkie inne motocykle startujące w Moto2, także MV Agusta będzie wyposażona w trzycylindrowy silnik Triumpha o pojemności 765 cm3, pochodzący z modelu Street Triple RS.

NAS Analytics TAG

Silnik osadzony zostanie w kratownicowej ramie stalowej, którą uzupełni aluminiowy wahacz, zawieszenie Ohlins i kute magnezowe koła. Waga zestawu, czyli motocykla i kierowcy to zaledwie 217 kg.

MV Agusta Moto25

NAS Analytics TAG

MV Agusta Moto23

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę