tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Liberty 125 lub Medley 125 teraz z kufrem centralnym cakiem za free!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Liberty 125 lub Medley 125 teraz z kufrem centralnym cakiem za free!

Autor: Informacja prasowa 2020.08.12, 15:12 Drukuj

Chcesz podróżować bezpiecznie i komfortowo, ale nie chcesz tracić przy tym praktyczności jaką daje Ci samochód? Teraz nie musisz iść na żaden kompromis wybierając swój środek transportu. Piaggio Polska wychodzi na przeciw tym, którzy chcieliby przesiąść się na indywidualny środek transportu miejskiego.

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125, które dostępne są na prawo jazdy kat. B, to bardzo atrakcyjna propozycja do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych;

NAS Analytics TAG
  • duże koła zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas podróży
  • obszerne kanapy zapewniają wygodę zarówno dla kierowcy jak i pasażera
  • pojemne schowki pozwalają zapakować kaski lub torby z zakupami czy plecak z laptopem
  • światła dzienne w technologii LED nadają im nowoczesnego designu i prestiżu

Teraz do końca września 2020 roku, jeśli wybierzesz Piaggio Medley 125 lub Piaggio Liberty 125, otrzymasz dodatkowo zestaw składający się z kufra centralnego o pojemności 32 l (mieszczącego dwa kaski typu JET), zestawu montażowego oraz oparcia dla pasażera. To jeszcze więcej praktyczności w codziennym użytkowaniu!

To dodatkowa przestrzeń bagażowa dla Ciebie oraz pasażera, bo pamiętaj że Piaggio Liberty oraz Medley posiadają bardzo duży i pakowany schowek pod siedzeniem.

Teraz parkując w mieście nie musisz się zastanawiać co zrobić z kaskami i np. kurtką czy torbą. Po prostu wszystko zamykasz w kufrze oraz pod siedzeniem i wygodnie idziesz na spotkanie czy kawę.

Promocja trwa do 30.09.2020 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr