tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wakacyjny pakiet promocyjny VESPY oraz PIAGGIO NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wakacyjny pakiet promocyjny VESPY oraz PIAGGIO

Autor: Informacja prasowa 2019.06.25, 15:08 Drukuj

Na czas końca szkoły i zasłużonego odpoczynku importer skuterów Vespa i Piaggio przygotował specjalną ofertę na zakup nowych pojazdów. Dzięki bonowi na dodatkowe akcesoria weekendowe wyjazdy będą jeszcze przyjemniejsze!

Kupując w terminie 19 czerwca - 31 lipca 2019 roku jeden z modeli jednośladów włoskiego producenta, biorących udział w promocji, otrzymacie specjalny bon rabatowy o wartości 300 zł brutto na zakup przydatnych akcesoriów.

vespa piaggio to beda udane wakacje 1903x793

Możecie go wykorzystać np. na zakup praktycznej i bardzo popularnej nawigacji TOM TOM VIO, dedykowanej dla pojazdów PIAGGIO oraz VESPA lub na zakup dedykowanej serii kasków z zestawem bluetooth do porozumiewania się z pasażerem. W katalogach fabrycznych dodatków znajdziecie również inne, praktyczne gadżety i akcesoria.

Wszystkie modele poznacie osobiście, odwiedzając najbliższego dealera PIAGGIO oraz VESPA.

Pojazdy objęte promocją:

  • PIAGGIO MEDLEY 125
  • VESPA PRIMAVERA 50
  • VESPA PRIMAVERA 125
  • VESPA GTS 125
  • VESPA GTS 300 HPE

Promocja trwa od 19 czerwca 2019 roku do 31 lipca 2019 roku. Bon ważny jest przy zakupie jednego z podanych modeli i należy zrealizować go od razu przy zakupie pojazdu lub nie później niż do 31 lipca 2019 roku.

Więcej informacji uzyskacie w autoryzowanych salonach sprzedaży, które znajdziecie na stronach importera:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę