tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wakacyjny pakiet promocyjny VESPY oraz PIAGGIO
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wakacyjny pakiet promocyjny VESPY oraz PIAGGIO

Autor: Informacja prasowa 2019.06.25, 15:08 Drukuj

Na czas końca szkoły i zasłużonego odpoczynku importer skuterów Vespa i Piaggio przygotował specjalną ofertę na zakup nowych pojazdów. Dzięki bonowi na dodatkowe akcesoria weekendowe wyjazdy będą jeszcze przyjemniejsze!

Kupując w terminie 19 czerwca - 31 lipca 2019 roku jeden z modeli jednośladów włoskiego producenta, biorących udział w promocji, otrzymacie specjalny bon rabatowy o wartości 300 zł brutto na zakup przydatnych akcesoriów.

NAS Analytics TAG

vespa piaggio to beda udane wakacje 1903x793

Możecie go wykorzystać np. na zakup praktycznej i bardzo popularnej nawigacji TOM TOM VIO, dedykowanej dla pojazdów PIAGGIO oraz VESPA lub na zakup dedykowanej serii kasków z zestawem bluetooth do porozumiewania się z pasażerem. W katalogach fabrycznych dodatków znajdziecie również inne, praktyczne gadżety i akcesoria.

Wszystkie modele poznacie osobiście, odwiedzając najbliższego dealera PIAGGIO oraz VESPA.

Pojazdy objęte promocją:

  • PIAGGIO MEDLEY 125
  • VESPA PRIMAVERA 50
  • VESPA PRIMAVERA 125
  • VESPA GTS 125
  • VESPA GTS 300 HPE

Promocja trwa od 19 czerwca 2019 roku do 31 lipca 2019 roku. Bon ważny jest przy zakupie jednego z podanych modeli i należy zrealizować go od razu przy zakupie pojazdu lub nie później niż do 31 lipca 2019 roku.

Więcej informacji uzyskacie w autoryzowanych salonach sprzedaży, które znajdziecie na stronach importera:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę