tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Legendarna marka Repsol oficjalnie wraca na polski rynek!
NAS Analytics TAG

Legendarna marka Repsol oficjalnie wraca na polski rynek!

Autor: Materiał partnera 2019.04.11, 13:05 Drukuj

Firma Repsol, znany i ceniony hiszpański producent środków smarnych, po latach nieobecności wrócił na początku bieżącego roku oficjalnie na polski rynek. Wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów Repsol w Polsce jest firma Prager, doświadczony importer olejów i chemii samochodowej i motocyklowej.

Historia koncernu Repsol sięga lat 20. ubiegłego wieku, kiedy to w Hiszpanii powstała firma Campsa, zarządzająca sektorem petrochemicznym w tym kraju. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa po II wojnie światowej spowodował szereg zmian strukturalnych, w wyniku których w 1986 roku powstał koncern Repsol.

Dziś Repsol to światowy potentat, obecny w 37 krajach naszego globu. Koncern od wielu lat jest bardzo aktywny w sportach motorowych. Fani dwóch kółek z pewnością kojarzą zespół Honda Repsol Team, który od kilkunastu lat dominuje w królewskiej klasie wyścigów motocyklowych - Moto GP. W barwach Repsol Honda jeździły takie tuzy wyścigów, jak Valentino Rossi, Andrea Dovizioso, no i objawienie ostatnich lat - fenomenalny Marc Marquez.

Repsol Argentina19MgpREPSOL JR6527

Bogate doświadczenie Repsola w najbardziej wymagającym dla olejów środowisku, przekłada się na wyjątkowa wysoką jakość produktów smarnych oferowanych przez ten hiszpański koncern. Oferta olejów silnikowych do motocykli obejmuje 30 referencji, w tym serię Racing, przeznaczoną dla najbardziej wymagających użytkowników.

Ponadto w ofercie marki znajdują się najwyższej klasy płyny eksploatacyjne oraz środki chemiczne pomocne przy serwisowaniu i pielęgnacji motocykli. Warto też wspomnieć, że oferta Repsola obejmuje również pełne spektrum olejów i płynów eksploatacyjnych do samochodów osobowych. Wszystkie te produkty są już dostępne u autoryzowanych sprzedawców marki Repsol w Polsce.

Informacji o tym, gdzie można nabyć produkty Repsol, pochodzące w oficjalnej dystrybucji, możecie znaleźć na stronie www.repsoloil.pl lub pod numerem telefonu: 511-505-222

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę