tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Legendarna Cezeta Typ 506 reaktywowana! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Legendarna Cezeta Typ 506 reaktywowana!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.09.22, 14:42 3 Drukuj

Legendarna czeska marka Cezeta powraca na rynek motocyklowy z modelem Typ 506. Skuter jest wyposażony w nowoczesny elektryczny silnik z baterią linowo-jonową o pojemności 5kWh, która zapewni zasięg tej futurystycznej maszynie do 80 km. W opcji dostępne są hamulce z odzyskiem energii, które zwiększają zasięg skutera do około 100 km. Pojazd z wyglądu nie różni się znacząco od poprzednich wersji produkowanych przed laty, ponieważ zdecydowano się zachować jego charakterystyczny kształt.

Jedną z ciekawych funkcji Cezety jest wbudowana ładowarka, którą można podłączyć do praktycznie dowolnego źródła zasilania, w tym do zwykłego gniazdka domowego. Ładowanie akumulatora Cezety trwa około 4 i pół godziny. Do skutera można również podłączyć laptop w celu ustawienia czułości manetki gazu, tak aby każdy użytkownik mógł podróżować w najbardziej komfortowych warunkach.

__________________________________________

Cezeta to kolejna reaktywowana legenda po takich markach jak Voxan, Matchless czy Sokół. Nie wiadomo jeszcze, kiedy maszyna pojawi się w sprzedaży. Znana jest już jej cena, która jest dosyć wysoka. Model w podstawowej wersji będzie kosztował około 9000 tysięcy euro, czyli 37 000 tysięcy złotych.  

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę