tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kup Triumpha, odbierz kufry boczne gratis Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kup Triumpha, odbierz kufry boczne gratis

Autor: Informacja prasowa 2017.03.08, 09:28 Drukuj

Polski przedstawiciel marki Triumph ogłasza akcję promocyjną, dzięki której kupując modele Tiger, można otrzymać do motocykla w prezencie boczne kufry.

Żeby skorzystać z promocji i otrzymać kufry o wartości 2926 zł, należy w dniach od 1 marca do 30 czerwca 2017 roku kupić motocykl Triumph Tiger 800 lub Triumph Explorer z rocznika 2017.

NAS Analytics TAG

Ważne: w promocji decyduje data na fakturze, promocja nie obejmuje stelaży do mocowania kufrów oraz dodatkowych akcesoriów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę