Ku przestrodze: wymuszenie pierwszeństwa i potrącenie motocyklisty

Autor: Alonzo 2017.09.11, 11:22 2 Drukuj

Ta sytuacja z naszego rodzimego podwórka, tym razem z Wałbrzycha, pokazuje, że jadąc motocyklem zawsze musisz być czujny i gotowy na natychmiastową reakcję. Oczywiście winę za to zdarzenie bezsprzecznie ponosi kierowca auta, ale motocyklista mógł w bardzo łatwy sposób uniknąć wypadku…

Jeżeli jesteś niechronionym użytkownikiem drogi - pieszym, rowerzystą, ale także motocyklistą - nie możesz pozwolić sobie na relaks w czasie poruszania się po drodze publicznej. Co z tego, że masz pierwszeństwo, zielone światło… Zawsze musisz być gotowy na to, że będziesz musiał umykać przed większym, rozpędzonym pojazdem, którego kierowca, spieszy się, zagapił się, jest pijany, albo jest skończonym kretynem. Oglądając ten film wyciągnijcie wnioski z cudzego nieszczęścia. Na szczęście motocykliście nic się nie stało.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę