Kradzież motocykla w kilkadziesiąt sekund

Autor: Eristof 2010.02.23, 14:27 28 Drukuj

Zobaczcie ile czasu zajmuje kradzież „dobrze" zabezpieczonego motocykla

Kupując ogromne kłódki i grube łańcuchy antykradzieżowe do swoich motocykli, myślimy, że nasz ukochany jednoślad jest już bezpieczny, a potencjalni złodzieje będą omijać go szerokim łukiem, poszukując łatwiejszego łupu. Jednak tak naprawdę to tylko złudzenie i oszukiwanie samego siebie. Na niżej zamieszczonym filmiku możecie zobaczyć sprawną kradzież motocykla, zarejestrowaną przez kamerę, monitorującą parking.

Trzem mężczyznom, wyposażonym w busa i duże szczypce do cięcia drutu, udało się odjechać z motocyklem po zaledwie jednej minucie i szesnastu sekundach. Samo przecięcie łańcucha nie zajęło więcej, niż kilkanaście sekund.

Zdjęcia
Komentarze 19
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:w 04/04/2014 18:51

Banda pie######ch łobuzów!

Odpowiedz
Autor:w 04/04/2014 18:51

Banda pie######ch łobuzów!

Odpowiedz
Autor: Ad 28/05/2012 18:21

Debil. Tyle powiem...

Odpowiedz
Autor:Inkobnito 15/03/2010 11:53

Prawo Jungli

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

POLECAMY

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę