tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolekcja pięciu Ducati, którą chcesz mieć NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolekcja pięciu Ducati, którą chcesz mieć

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.01.05, 13:14 1 Drukuj

Czyżby ktoś się właśnie ożenił i dostał ultimatum?

W czeluści Internetu, a dokładniej na amerykańskim serwisie aukcyjnym Craiglist znajduje się obecnie ogłoszenie, które rozbudziło naszą ciekawość dość mocno. To kolekcja motocykl, niezbyt wielka, bo w jej skład wchodzi tylko pięć sprzętów. Ale jakich!. Za jedyne 92 500 dolarów można nabyć następujące motocykle w pakiecie:

NAS Analytics TAG
  • Ducati 1199 Panigale z przebiegiem 500 mil z roku 2013
  • Ducati 1098R z przebiegiem 1500 mil z roku 2008
  • Ducati 999R Fila z przebiegiem 2100 mil z 2004 roku
  • Ducati 998 Ben Bostrom z przebiegiem 3200 mil z 2002 roku
  • Ducati 916 z przebiegiem 9200 mil z 1997 roku

Właściciel zapewnia, że wszystkie motocykle są w perfekcyjnej kondycji, mają w zestawie serwisówki i wszystkie narzędzia. Motocykle z kolekcji mają udokumentowaną przeszłość i wszystkie były serwisowane w autoryzowanym salonie. Mało prawdopodobne, że Dukaty spędzały większość czasu tam, gdzie powinny, czyli na torze. Fascynujący jest z kolei przegląd wyścigowej historii Ducati, którą można kupić za relatywnie umiarkowaną cenę, a świadomość, że posiada się w garażu (prawda, że ta kolekcja świetnie prezentowałaby się w salonie?) pięć ikonicznych motocykli Ducati wydaje się być bezcenna. Zastanawia nas też powód sprzedaży. Być może są to po prostu potrzeby finansowe, ale może jakaś stanowcza kobieta powiedziała "Albo one albo ja!"?

Cena? Cóż, równowartość nieco ponad 330 tys. złotych wydaje się sporą kwotą, ale nie dość, że kupuje się fizycznie pięć motocykli marki Premium, to lwia część z nich może zostać uznana za unikaty (zwłaszcza 916 w takim stanie). To jest dylemat, przed którym chcielibyśmy mieć możliwość stawania na co dzień. Nowe, luksusowe auto czy kolekcja egzotycznych, legendarnych motocykli? Co Wy wybieracie?

Źródło zdjęć: Craiglist

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę