tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejna zmiana w kalendarzu Mistrzostw wiata Endurance FIM
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Kolejna zmiana w kalendarzu Mistrzostw wiata Endurance FIM

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.07, 13:32 Drukuj

W związku ze skutkami pandemii koronawirusa konieczne były kolejne zmiany w kalendarzu rund FIM EWC. Całkowicie odwołane zostały zawody w niemieckim Oschersleben, pojawił się za to drugi wyścig Bol d’Or.

Kwietniowa runda Mistrzostw Świata Endurance w Le Mans to nie jedyna ofiara koronawirusa. O ile jednak zawody we Francji zostały przeniesione na wrzesień, tak zaplanowany na czerwiec wyścig w Oschersleben w ogóle się nie odbędzie. 

NAS Analytics TAG

W kalendarzu sezonu 2019-20 pozostanie jednak 5 wyścigów. Jak to możliwe? Otóż wrześniowy wyścig Bol d’Or, który początkowo miał być pierwszym wyścigiem kolejnego sezonu, będzie ostatnim obecnego. Osobliwa kombinacja, ale może uratować sezon. 

Kolejna runda, jeśli oczywiście się odbędzie, czeka nas w lipcu na torze Suzuka. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem, a wiosenna epidemia będzie tylko złym wspomnieniem. W Mistrzostwach Świata Endurance startują dwa polskie zespoły - Wójcik Racing Team oraz LRP Poland, a kierowcą słowackiej ekipy Omega Maco Racing jest Paweł Szkopek.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr