tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EWC: 8-godzinny wycig na torze Suzuka przeniesiony na listopad
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

EWC: 8-godzinny wycig na torze Suzuka przeniesiony na listopad

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.28, 11:37 Drukuj

Mamy kolejną zmianę w kalendarzu Mistrzostw Świata Endurance (EWC), spowodowaną pandemią COVID-19. 8-godzinny wyścig na japońskim torze Suzuka został przeniesiony z terminu lipcowego na 1 listopada, stając się tym samym finałową rundą sezonu.

Restrykcje obowiązujące w Japonii w związku ze światową pandemią spowodowały, że zorganizowanie zaplanowanej na 19 lipca rundy na torze Suzuka stało się niemożliwe. Tym samym 8-godzinny wyścig, do tej pory tradycyjnie rozgrywany w palącym letnim słońcu, został przeniesiony na 1 listopada. 

NAS Analytics TAG

Tym samym aktualnie obowiązujący kalendarz reszty sezonu 2019-20 w EWC wygląda następująco:

  • 24 Heures Motos - Le Mans - Francja: 29-30 sierpnia
  • Bol d’Or - Le Castellet - Francja - 19-20 września
  • Suzuka - Japonia - 1 listopada

Organizatorzy Mistrzostw Świata Endurance postanowili jednocześnie ułatwić zawodnikom i ekipom logistykę oraz przygotowania do startu sezonu 2020-21. Pierwszy z zaplanowanych wyścigów na torze Sepang zostanie prawdopodobnie przeniesiony z grudnia na styczeń 2021, tuż przed startem pierwszych testów MotoGP i WSBK na tym obiekcie. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr