tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klamka i maneta. Zobacz mistrzowską technikę Davida Johnsona [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Klamka i maneta. Zobacz mistrzowską technikę Davida Johnsona [FILM]

Autor: Raff 2018.12.20, 17:03 5 Drukuj

Niby każdy z nas wie jak posługiwać się manetką gazu i klamką hamulca, ale czasami warto podejrzeć jak robią to zawodowcy - być może podejrzymy coś ciekawego?

Dzięki kamerze zamontowanej na motocyklu Davida Johnsona, możemy oglądać z bliska mistrzowską technikę pracy prawą ręką. Wyraźnie widać redukcję z międzygazem przy jednoczesnym dohamowaniu przedniego koła.

NAS Analytics TAG

David Johnson to australijski zawodnik Mistrzostw Świata Superbike. Swoją karierę w wyścigach rozpoczął w roku 2000 startem w mistrzostwach klasy 125 GP. Następnie ścigał się na motocyklach większych pojemności - w 2005 roku zajął piąte miejsce w Superstock.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę