tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kierowcy kontra fotoradary. Nowy taryfikator mandatw dziaa, ale nie na wszystkich
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kierowcy kontra fotoradary. Nowy taryfikator mandatw dziaa, ale nie na wszystkich

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.23, 19:14 Drukuj

Główny Inspektor Transportu Drogowego poinformował o wynikach działania warszawskich fotoradarów w pierwszych tygodniach stycznia. Z informacji wynika, że kierowcy w dużej mierze zwolnili, ale nie wszyscy.

Jak napisał na Twitterze Główny Inspektor Transportu Drogowego, Alvin Gajadhur, w dniach od 1 do 16 stycznia w Warszawie odnotowano spadek liczby wykroczeń aż o 28 proc. Z kolei całkiem niedawno stołeczna drogówka podała, że spadła liczba zatrzymanych praw jazdy. Oczywiście nie zabrakło śmiałków, którzy postanowili zaistnieć w statystykach. Tak oto fotoradar przy Al. Stanów Zjednoczonych uchwycił kierowcę jadącego z prędkością 194 km/h, a na Moście Poniatowskiego najwyższy zarejestrowany wynik wynosił 165 km/h.

NAS Analytics TAG

Jak wyglądał rok 2021? Fotoradary wykonały prawie 1,5 mln zdjęć. Rekordzista z roku 2021 miał wynik 190 km/h na ograniczeniu do 70 km/h. Przy okazji sieć CANARD powiększyła się m.in. o wspomniane fotoradary na Moście Poniatowskiego, a także zestawy odcinkowego pomiaru prędkości w ciągu trasy S8, w tunelu pod Ursynowem oraz pomiędzy Stalową Wolą a Jamnicą, gdzie doszło do głośnego wypadku, w którym zginęły dwie osoby. To między innymi ta tragedia doprowadziła do wprowadzenia nowego taryfikatora mandatów.

 
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr