tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Ninja 250 ekstremalnie przerobione na scramblera w stylu retro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki Ninja 250 ekstremalnie przerobione na scramblera w stylu retro

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.19, 22:20 Drukuj

Firma Brilliant Custom z Indonezji postanowiła przerobić motocykl Kawasaki Ninja 250 na scramblera w stylu retro. Czy motocykl dla początkujących to dobra baza dla takiego projektu? Okazuje się, że tak, a zmiany są bardzo ekstremalne.

Kawasaki Ninja 250 to motocykl, który był dostępny nie tylko w Azji, ale również na rynkach europejskich. Za sprawą normy emisji spalin Euro 4 został zastąpiony modelem Ninja 300. Ten z kolei odszedł wraz z pojawieniem się normy emisji spalin Euro 5. W przypadku tego projektu, z oryginalnego motocykla nie zostało zbyt wiele.

NAS Analytics TAG

Motocykl najpierw został rozebrany do naga, a następnie wymieniono mu zawieszenie z klasycznego widelca na upside-down. Z przodu pojawiła się także okrągła lampa LED i krótki błotnik. Nowy zbiornik paliwa został zbudowany od podstaw, a tuż za nim rozpoczyna się kanapa, która ciągnie się aż do samego końca ramy pomocniczej. Aluminiowe felgi zostały zastąpione szprychowymi, które ubrano w terenowe opony.

Silnik o pojemności 249 cm3 ma moc 38 koni mechanicznych. Wydech został wymieniony na kompletny układ z firmy SC-Project. Z przodu zamontowano tarcze pływające, a tylna pozostała fabryczna. Tak przygotowane Kawasaki Ninja 250 jest gotowe do podboju bezdroży. To kolejny ciekawy projekt scramblera na bazie motocykla tej marki, ale zieloni uparcie zdają się nie dostrzegać zapotrzebowania na tego typu maszynę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr