tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Duch pasji zrodzony z BMW R 18
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Duch pasji zrodzony z BMW R 18

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.19, 00:23 Drukuj

BMW R 18 już w fabrycznej wersji zapiera dech w piersiach i przenosi nas w czasie. Firma Kingston Custom postanowiła jeszcze bardziej odjechać w przeszłość tworząc wyjątkowy motocykl na bazie nowego cruisera.

Motocykl o wdzięcznej nazwie "Spirit of Passion" - czyli duch pasji - powstał przy współpracy BMW i Kingston Custom. Kooperacja jest o tyle wyjątkowa, że Kingston Custom posiada równie długą i ciekawą historię co BMW. Firma jest na rynku już od 35 lat. Projekt nawiązuje do klasycznych samochodów BMW. Główne skrzypce gra tutaj ogromna owiewka z charakterystycznymi "nerkami" przywodzącymi na myśl czterokołowe pojazdy bawarskiego producenta. Całość jest wykonana precyzyjnie i bardzo spójnie.

NAS Analytics TAG

Motocykl powstał w ramach serii BMW Motorrad Soulfuel. Producent wybiera najlepsze firmy ze sceny motocykli customowych i zaprasza je do przedstawienia swojej wariacji na temat jednego z modeli serii heritage. Pojawienie się oficjalnego customa na bazie R 18 było tylko kwestią czasu. Rama motocykla jest w stu procentach oryginalna, ale za to zastosowano siodło z katalogu akcesoriów, kierunkowskazy Kellermann, a przednia felga i zbiornik paliwa zostały zaprojektowane specjalnie dla tego projektu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr