tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Ninja H2 SX bdzie wyposaone w radar - zobacz zdjcia szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki Ninja H2 SX bdzie wyposaone w radar - zobacz zdjcia szpiegowskie

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.02.26, 07:30 Drukuj

Kawasaki testuje nową odsłonę modelu Ninja H2 SX. Wygląda na to, że będzie to pierwszy motocykl tej marki wyposażony w radar.

Już w 2019 roku Japończycy informowali o rozpoczęciu współpracy z firmą Bosch pod kątem zastosowania w swoich motocyklach technologii radarów, a najnowsze zdjęcia szpiegowskie potwierdzają, że takie rozwiązanie wkrótce pojawi się w modelu Ninja H2 SX. Producent ciekawie podszedł do kwestii lokalizacji radaru.

NAS Analytics TAG

Dotychczas technologia radarów, która pozwala na zastosowanie aktywnego tempomatu i systemu monitorowania martwego pola, pojawiła się w takich motocyklach jak KTM 1290 Super Adventure S, Ducati Multistrada V4 oraz BMW R1250 RT. We wszystkich trzech przypadkach przedni radar został wkomponowany w reflektor. Kawasaki poszło nieco innym tropem i umieściło radar za szybą owiewki.

Na zdjęciach widzimy również nowy wyświetlacz TFT, a to oznacza, że zniknie dotychczasowy miks ekranu TFT i analogowych zegarów. Ciekawostką jest fakt, że motocykl ma wydłużony, idący ku dołowi uchwyt tablicy rejestracyjnej, co może pozwolić na zastosowanie radaru także z tyłu. Nowa generacja motocykla Kawasaki Ninja H2 SX powinna pojawić się jesienią tego roku. Zdjęcia szpiegowskie możecie zobaczyć na stronach niemieckiego Motorrad.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr