tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamery GoPro zakazane przez FIM NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kamery GoPro zakazane przez FIM

Autor: Beavis 2014.10.31, 15:10 1 Drukuj

FIM do odwołania zabronił używania kamer onboard w zawodach sankcjonowanych przez federację.

Wedle zachodnich mediów zakaz nie dotyczy tylko popularnych kamer GoPro, ale także innych "kamer akcji". Rejestratory tego typu mogą być zamontowane wyłącznie na motocyklu, zabrania się używania mocowań na kasku czy nawet na klatce piersiowej. Notka prasowa kierowana była do zawodników tegorocznej Sześciodniówki, Federacja nie podała powodów decyzji. Mówi się o tym, że jest ona następstwem plotki, o tym jakoby Michael Schumacher miał na sobie kamerę GoPro podczas swojego poważnego wypadku na nartach.

NAS Analytics TAG

Póki co zakaz dotknie tylko Sześciodniówkę, możliwe, że w przyszłości inne serie sankcjonowane przez FIM, chociażby nadchodzące wielkimi krokami Mistrzostwa Świata w Super Enduro. Kamera będzie mogła znajdować się na motocykliście jedynie w szczególnych przypadkach, np. podczas kręcenia materiałów promocyjnych dla organizatora.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę