tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GoPro oficjalnym partnerem MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

GoPro oficjalnym partnerem MotoGP

Autor: Beavis 2015.04.14, 14:30 Drukuj

Dzięki współpracy między GoPro, a MotoGP, będziemy mogli zobaczyć dodatkowe materiały wideo, przejazdy po torze z komentarzem i filmy zza kulis.

Producent kamer akcji (a w sumie już marka wychodząca daleko poza sport i poza kamery) oficjalnie rozpoczyna współpracę z Dorną, promotorem MotoGP. Dzięki temu GoPro stało się tytularnym sponsorem GP Niemiec, ale także przygotuje sporo ciekawych materiałów - jak na przykład całkiem ciekawe przejazdy po torach GP z komentarzem.

NAS Analytics TAG

Ściganie się zawsze było częścią dziedzictwa GoPro i nadal ma ogromny wpływ na projektowanie naszych produktów. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy urozmaicimy sposób w jaki fani oglądają wyścigi MotoGP, ale także będziemy mogli wprowadzić kolejne innowacje w naszych produktach - komentował założyciel korporacji GoPro, Nick Woodman.

Woodman zresztą nie przesadza ze swoją miłością do sportów motorowych - sam ściga się z sukcesami w amerykańskiej serii Formula Car Challenge. Abstrahując nieco od tematu, Woodman to ex-surfer, któremu brakowało możliwości nagrania swoich wyczynów. Sam zbudował pierwszą kamerę, umieszczając w wodoodpornej obudowie nieduży aparat i montując go na swoim nadgarstku. Pomysł chwycił, Woodman znalazł partnerów w Chinach i tak powstało GoPro.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr