tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GoPro oficjalnym partnerem MotoGP NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GoPro oficjalnym partnerem MotoGP

Autor: Beavis 2015.04.14, 14:30 Drukuj

Dzięki współpracy między GoPro, a MotoGP, będziemy mogli zobaczyć dodatkowe materiały wideo, przejazdy po torze z komentarzem i filmy zza kulis.

Producent kamer akcji (a w sumie już marka wychodząca daleko poza sport i poza kamery) oficjalnie rozpoczyna współpracę z Dorną, promotorem MotoGP. Dzięki temu GoPro stało się tytularnym sponsorem GP Niemiec, ale także przygotuje sporo ciekawych materiałów - jak na przykład całkiem ciekawe przejazdy po torach GP z komentarzem.

NAS Analytics TAG

Ściganie się zawsze było częścią dziedzictwa GoPro i nadal ma ogromny wpływ na projektowanie naszych produktów. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy urozmaicimy sposób w jaki fani oglądają wyścigi MotoGP, ale także będziemy mogli wprowadzić kolejne innowacje w naszych produktach - komentował założyciel korporacji GoPro, Nick Woodman.

Woodman zresztą nie przesadza ze swoją miłością do sportów motorowych - sam ściga się z sukcesami w amerykańskiej serii Formula Car Challenge. Abstrahując nieco od tematu, Woodman to ex-surfer, któremu brakowało możliwości nagrania swoich wyczynów. Sam zbudował pierwszą kamerę, umieszczając w wodoodpornej obudowie nieduży aparat i montując go na swoim nadgarstku. Pomysł chwycił, Woodman znalazł partnerów w Chinach i tak powstało GoPro.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę