tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zamontowanie kamery w motocyklu Like A Boss! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zamontowanie kamery w motocyklu Like A Boss!

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.17, 09:51 3 Drukuj

Postęp technologiczny doprowadził do miniaturyzacji kamer. Dzięki temu można je w zasadzie montować w dowolny sposób, niemal  wszędzie. Ale można też do tego podejść Like A Boss! Gość, który na Youtube ukrywa się za xywą RR marquez postanowił zamontować GoPro tuż za  zadupkiem swojej CBR1000RR. Ale oprócz tego, postanowił też na ów zadupku posadzić swoją dziewczynę. Która zupełnie przypadkowo ma ubrane legginsy. Spodoba się Wam. Gwarantujemy.

Swoją drogą, panowie niech zwrócą uwagę w pierwszym filmie  na ostatnie sekundy, kiedy CBR najeżdża na próg zwalniający...

NAS Analytics TAGNAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę