tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 John McGuinness - legenda Isle Of Man TT zawita do Warszawy

John McGuinness - legenda Isle Of Man TT zawita do Warszawy

Autor: Informacja prasowa 2014.02.26, 09:10 Drukuj

W dniach 28 luty - 2 marca zapraszamy na stoisko Motul podczas 6 Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie. Na naszym stoisku będziecie mieli możliwość poznania pełnej gamy produktów Motul do motocykli, skuterów i quadów oraz uzyskania profesjonalnej porady technicznej w zakresie smarowania i konserwacji Waszych maszyn.

W sobotę, 1 marca spotkacie na naszym stoisku wyjątkowego gościa. John McGuinness to zawodnik na codzień startujący w barwach zespołu Honda TT Legends, 20-krotny zwycięzca najtrudniejszego wyścigu ulicznego na świecie - Isle of Man Tourist Trophy.

Do zobaczenia!

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat śledźcie na bieżąco nasz profil na Facebooku.

John McGuinness w Warszawie

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę