tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 John McGuinness - legenda Isle Of Man TT zawita do Warszawy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

John McGuinness - legenda Isle Of Man TT zawita do Warszawy

Autor: Informacja prasowa 2014.02.26, 09:10 Drukuj

W dniach 28 luty - 2 marca zapraszamy na stoisko Motul podczas 6 Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie. Na naszym stoisku będziecie mieli możliwość poznania pełnej gamy produktów Motul do motocykli, skuterów i quadów oraz uzyskania profesjonalnej porady technicznej w zakresie smarowania i konserwacji Waszych maszyn.

W sobotę, 1 marca spotkacie na naszym stoisku wyjątkowego gościa. John McGuinness to zawodnik na codzień startujący w barwach zespołu Honda TT Legends, 20-krotny zwycięzca najtrudniejszego wyścigu ulicznego na świecie - Isle of Man Tourist Trophy.

~~~~~------~~~~~

Do zobaczenia!

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat śledźcie na bieżąco nasz profil na Facebooku.

John McGuinness w Warszawie

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę